| trance04 a întrebat:

Stie cineva un program cu care sa poti face un filmulet din poze si sa pui o melodie ca fundal. Dau funda

7 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Ai movie maker in pc si faci cu asta, sau daca nu iti place, poti folosi videopad

| Cristina64 a răspuns:

Buna! Eu folosesc Movie Maker si mi se pare cel mai bun!

| trance04 explică (pentru Cristina64):

Multumesc Cris, am incercat cu Movie Maker si mi-a blocat pc, asa ca am gasit Photo DVD Maker Profesional, usor de folosit si iti poti calcula timpii k foto sa se termine in acelasi timp cu melodia

| BMadalin1992 a răspuns:

Cel mai tare program pentru facut filme e WINDOWS MOVIE MAKER. Daca stii sa il folosesti e cel mai bun.

| Bianca_3321 a răspuns:

Movie Marker! Este instalat deja in toate calculatoarele existente! Dai click pe START, la TOATE PROGRAMELE, apoi la WINDOWS MOVIE MARKER!