| xLionel a întrebat:

Buna stiti cum as putea face un video ca GANGNAM STYLE si sa ajunga la 1, 000, 000,000 vizualizari?

16 răspunsuri:
| corny04 a răspuns:

Buna

trebuie sa fie o idee creativa, originala, altfel nu vei putea

| NemNUZ a răspuns:

Pai nu poti, decat daca faci un tutorial cum sa zbori sau altceva happy

| bloodyhell a răspuns:

Nu ai vise mari deloc...
trebuie sa fii cat mai original intr-un mod stupid.

| xLionel explică (pentru bloodyhell):

Poate am inteles eu gresit dar... cum nu am vise mari?
Adica daca vreau sa fac un video cu 1.000.000.000 vizualizari nu e vis mare?

| bloodyhell a răspuns (pentru xLionel):

Eram ironica.e un vis mare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hmm avand in vedere ca GANGNAM STYLE e primul din istoria de destul de lunga a youtube ului si restul clipurilor cu multe vizualizari sunt clipuri muzicale
sansele sunt extrem de mici.

chestiile astea virale se intampla de la sine, nu prea poti interveni tu in mod direct. oricum trebuie sa fii nebun (psy), gay (bieber) sau sa ai tzetze mari. poate daca le combini happy

| KristalPop a răspuns:

Apăsând F5, dar nu ştiu de ce ai face asta... Mai bine fă-o pentru un videoclip de-al tău postat de către tine.

| BrokenArrow a răspuns:

Lol... atâtea vizualizări are porcăria aia? x.x

| ValentinBogdan a răspuns:

Inventeaza un nou stil de dans big grin

| xLionel explică:

Cat citeam raspunsurile voastre mi-a venit o idee, pun un video si-l vizualizez eu de 1.000.000.000 de ori si gata!

| dariusbocos a răspuns:

Nu poti sa faci big grin adica. pare o misiune imposibila trebuie sa fie ceva ce nu a mai aparut pana acum o idee noua sau ceva nou care sa ii atraga pe oameni altcumva nu ai cum sa faci

| xLionel explică (pentru dariusbocos):

Pai daca pare o misiune imposibila atunci coreanul cum a reusit?

| dariusbocos a răspuns (pentru xLionel):

Este ceva nou este un dans nou incearca si tu ceva nou si poate nu o sa mai fie "imposibil"

| Pissicuts a răspuns:

Nu o sa reusesti niciodata!

| xLionel explică (pentru Pissicuts):

Multumesc de incurajare happy

Întrebări recente