| Ella112 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un raspuns concret si pe care sa il inteleg?
Incer sa fac un transfer de date prin cablul USB " Telefon - Pc " sau "PC - Telefon ", dar dintr-o greseala, nu stiu cum, am selectat conectare "camera foto" si acum cand conectez cablul USB la acest telefon, Samsung Galaxy Young 2, mi se conecteaza camera foto,..., atunci cand il conectez la pe ce, telefonul, este bifat "Stocare date" dar degeaba, chiar daca "camera foto " este defifata...
Ma puteti ajta?... Dau FUNDA

3 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Incearca si tu sa muti pe incarcare si dupa muta inapoi pe media

| Ella112 explică (pentru Tudy000):

Nu stiu cum

| Tudy000 a răspuns (pentru Ella112):

Pai ai 3 optiuni cand conectezi cablul de date, media, camera(send images) sau charge phone, eh ca sa vezi daca reusesti sa iesi de pe modul de camera seteazal pe modul de incarcare si apoi revino pe media ca sa poti vedea din nou tot ce ai pe tel, daca erai Din Cluj te ajutam personal....Asa din explicatii e destul de greu...