| cici96 a întrebat:

buna! eu nu am facut engleza la 5-8 si in aceasta vara as vrea sa invat acasa singura! imi puteti da niste idei despre cum as putea invata mai usor?

2 răspunsuri:
| KazumaKwabara a răspuns:

Joaca multe jocuri, eu asa am invatat, si acum sunt al 4lea din clasa., sau poti sati cumperi cartea essential grammar in use, are vreo 300 pagini, si costa 50 lei, dar te ajuta foarte mult

| ruxeE a răspuns:

La librarie exista dictionare ce cuprinde, gramatica, cuvinte si tot de ce ai nevoie pentru a putea vorbi cursiv lb. Engleza.