| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am comandat un produs de pe emag.ro si as vrea sa stiu daca am sanse sa nu imi vina la usa curierul, as vrea sa ma cheme undeva, asa m-a chemat acum vreo 3 luni cand am comandat altceva.Treaba e ca am strans ceva bani pentru acest produs si mi l-am dorit foarte mult,doar ca nu vreau sa afle ai mei de el. Data trecuta m-a sunat si mi-a zis sa vin intr-un loc,m-am dus, am achitat si gata si asa as vrea sa se intample si maine, sa nu imi vina la usaaa! Am primit mesaj ca maine intre 10 si 14 mi se va livra produsul si am de gand sa stau pe banca in fata blocului in caz ca apar, dar nu stiu ce-o sa fac daca nu va veni pana la 14 ca nu pot sta toata ziua sa astept, ma plictisesc.Imi tine si mie cineva pumnii,va rog frumos, ca totul sa fie bine, mai ales ca azi n-am avut o zi tocmai buna? sad

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Cel care livreaza te va suna cu 10-30 min inainte de a ajunge, si ii poti spune la telefon sa astepte in fata blocului sau in alta locatie.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cand curierul ridica pachetul si este in apropierea adresei, te suna.Nu o sa-ti bata direct in usa.Asteapta telefonul si-i spui unde sa va intalniti.El trebuie sa ti-l livreze tie, personal, nu exact adresei unde ai pus-o.

| JustLife a răspuns:

Buna, pai si de data asta o sa te sune ei, si vb cu curierul unde sa va intalniti si rezolvi problema, stai linistita ca o sa iasa bine, nu iti fa griji, Byehappy

| yOUrAnGeL23 a răspuns:

Mda... Cica iti tin eu pumnii, da' cu ce te ajuta?raised eyebrows