| MarianBogdan1612 a întrebat:

Am comandat joia trecuta, pe data de 21-12-2017, undeval ora 22:14. Astazi este data de 27-12-2017, iar coltul meu inca nu a ajuns.Am comandat de pe eMAG, ca de obicei, iar de data aceasta nu a venit in cateva zile, caci maine se implineste o saptamana.La comenzile mele, imi apare ca produsul este predat curierului, scris cu albastru, dar asta apare de joia trecuta de cand am dat comanda.Este posibil ca maine sa vina curierul _pentru ca au fost sarbatorile _

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, probabil vine maine. E la curier in depozit dar banuiesc ca fiind multe comenzi nu a mai ajuns sa ti-l aduca. Daca nu vine maine, suna si fa-le scandal. Nu la eMAG, la firma de curierat.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Da, oamenii care livrașa au în mare parte liber și de asta, trebuie sa mai ai puțin răbdare.

| antoniaidk a răspuns:

Trebuie sa mai ai rabdare, si eu am comandat pe 15 vreo 3 bluze si inca n-au venit

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Dată viitoare comandă prin posta.

| DepravatRo a răspuns:

Ai impresia ca operatorii de vanzari de le eMAG o ard pe TPU?