| Mihai211096 a întrebat:

Am comandat ceva de pe eMAG si nu am mai vrut sa primesc coletul, a sunat curierul dar nu am raspuns, ce o sa se intample?

3 răspunsuri:
| Lolo101 a răspuns:

Daca l-ai comandat si nu ai putut sa vorbesti cu curierul pentru a anula trimiterea coletului, atunci inseamna ca coletul este deja transportat si nu mai poti sa il opresti. Funda?

| Mihai211096 explică (pentru Lolo101):

Curierul a sunat la mine sa imi dea coletul dar nu am mai raspuns ca nu l-am mai vrut, ce se intampla?

| Lolo101 a răspuns (pentru Mihai211096):

Ti-am explicat adineauri