| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

acum in Ianuarie o sa implinesc 18 ani si vreau sa imi dati cateva idei, ce pot face de ziua mea(majorat)? nu vreau sa fac o petrecere
vreau sa merg in oras cu niste prietene (sunt din Constanta)
dar ce putem face? niste idei inspirate va roog Fundita

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mancati o pizza sau ceva tip mcdonalds apoi un film la cinema sau mergeti la cumparaturi, lasati prostiile ca de abia incepi sa prinzi experienta vietii.

| MamaNegri a răspuns:

Eu stau in bucuresti...nu prea stiu cum e la voi. Dar eu merg cu prietenii la un film la o pizza la bowling uni la altii acasa. Chestii normale pana la urma. Trebuie sa ai o amintire placuta despre acea zi nu?