| iepuras_2362 a întrebat:

Salut, vineri e ziua mea si nu vreau sa stam ca calculator, imi dati idei de jocuri? Am 10 ani pentru varsta noastra implinesc 11 si muzica de petrecere, funda.

Răspuns Câştigător
| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! La multi ani! Poi muzica de petrecere poti lua de la Shake it up. iti dau cateva melodii: 1. Dale-Delia 2. Dale don dale - Don omar 3. Dansul pinguinului 4.alexandra stan -lollipop 5.Shake it up-all electic 6.shake it up - bling bling 7.selena gomez-tell me something i' don't know 8. el menaito 9. justin bieber baby 10. never say never 11.shakira - loca 12. shakira gypsy... cam atat pentru muzica. Jocuri: 1. baba oarba 2. adevar sau provocare 3. dansati 4. pitita 5. dati "proba de actorie" 6. bataie cu pernelaughing 7.carti de joc 8. jucati-va da moda. Cam atat pa pa.

| shawol a răspuns (pentru CrysaCrysy):

Scuza ma. dar justin bieber baby? de cand e asta? si probabil iepuras_2362 vrea jocuri pentru pc de asta e la aceasta categorie. nu prea cred ca se referea la jocuri de copii mici. happy

| CrysaCrysy a răspuns (pentru shawol):

Nu cred ca a spus ca vrea sa stea la calculator citeste mai bine intrebarea.

5 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAu:)
puteti juca carti.monopoly:)muzica gasesti pe site-ul asta cele mai noi melodii:X
http://www.google.ro/......http?/url

si iti zic de acum LA MULTI ANI>:D

| iepuras_2362 explică:

Nu nu vreau jocuri de calculator e mai distractiv viata real decat sa stai cu ochi in calcul; ator

| shawol a răspuns:

Uite: http://top50.jurnalul-meu.com/ pe site ul asta vor fi mereu cele mai noi melodii :) asculta le si alege ce iti place;) si La multi ani! :D