| AndaAndutZa20 a întrebat:

Buna TPU... acum sa zicem aproximativ o luna am sters pe cineva din lista de prieteni de pe fb, as vrea sa il adaug inapoi insa nu il gasesc nici cum dupa nume, tin sa mentionez ca nici eu nu l-am blocat si el nu m-a blocat pe mine, am intrat si pe adresa verisoarei mele si l-am gasit etc i-am tr cerere a acceptat-o am iesit si am intrat din nou pe al meu, dupa care am intrat pe adresa ei si l-am cautat la prieteni de pe contul meu si nu il gasesc, ce as putea sa fac? dau funda :*:*!

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

Probabil te-a blocat el. Habar n'am sad. Fă'ţi alt cont şi dă-i cerere şi spune-i că eşti tu puppy dog eyes.

| AndaAndutZa20 explică (pentru dianaaaaax):

Ma blocat el... laughing) multumesc frumos :*

| dianaaaaax a răspuns (pentru AndaAndutZa20):

Cu plăcere. :d

2 răspunsuri:
Întrebări recente