| 9TraficantaDeIubire9 a întrebat:

Buna TPU
am 14 ani si am patratele laughing sunt fata!
ma rog, faza e ca nu sunt vizibile daca ridic tricoul crying
trebuie sa ma incordez destul de mult ca sa se vada...
intrebarea mea este :
daca fac 30-40 de abdomene in fiecare seara, intr-o luna le pot face mai "vizibile "? big grin

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu prea e estetic pentru o fata, dar daca vrei asa mult poti face sala, e mai de efect happy

| Acaikus a răspuns:

Buna! Sincer pareea mea e ca n-ar prea trebui sa-ti doresti asa de mult patratele. Adica sa-ti mentii abdomenul asa "plat" ar fi mai degraba un tel. Ma rog daca vrei totusi sa fie mai "vizibile" fa asta http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 si cred ca ar fi de ajuns.

| oODonViperOo a răspuns:

Timp de o luna fa 3 serii a cate 30 de abdomene in fiecare seara, apoi poti face cate 5 serii a cate 50 de abdomene.happy

| Mihai198 a răspuns:

Tiar trebui un antrenor personal.