| codrutz0000 a întrebat:

Mai am si eu inca o intrebare, poate imi raspund aceleasi persoane de la o intrebare care am pus-o mai jos. Deci Cum sa va zic daca ma intind in pat mi se va patratele pe burta destul de clar rolling on the floor Dar de exemplu daca ma ridic in picioare nu se ca-m vad, dar in schimb daca ma las ft putin pe spate, dar ft putin si incordez se vad ca-m la fel ca in pat cand stau intins? ce credeti? Mai trebuie exerciti? Funda x2rolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| pinkpityc a răspuns:

Daca nu se vad inseamna ca iti mai trebuie cateva exercitii bune pentru ca nu sunt bine formate, e cam la fel ca la muschi pana nu sunt bine lucrati nu se vad doar daca te incordezi

| codrutz0000 explică (pentru pinkpityc):

Dap,multumesc

| Cosmin86 a răspuns (pentru pinkpityc):

Serios? patratelele se formeaza cu exercitii?

alt copil mic

7 răspunsuri:
| L7w7n7d7 a răspuns:

Îngraşă-te,42 de kg la 1.60 şi 14 ani e puţin.
E foarte uşor să faci 6 pack dacă eşti slab.

| SMSK8Crew a răspuns:

Da, mai ai nevoie de exercitii.

| ionut15mihai a răspuns:

Mai slabeste putin nai nevoie de exerciti patratelele adica muschi sunt sub grasime slabeste si tu inca putin da mai intai zi-mi cati ani ai ca si asta conteaza

| codrutz0000 explică (pentru ionut15mihai):

Pai aproape 14 inaltime 1, 60 si 41-42 kg

| cristi1505 a răspuns (pentru ionut15mihai):

Cum sa slabeasca? E deja mult prea slab! Trebuie sa se mai ingtase acum!