| Antoonel a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa fac ceva vara aceasta. Un job ar fi perfect pentru mine. Aveti idei/sugestii? Fac orice, macar asa nu mai cer bani toata ziua de la parintii mei laughing.

5 răspunsuri:
| Noonee a răspuns:

Buna Antoonel. In situatia ta ma aflam si eu acum cativa ani, sincer nu prea ai ce sa faci.eu am incercat la o promotie. distribuirea pliantelor, insa si acolo am fost bagat de o prietena care cunostea "seful"... oriunde te-ai duce iti trenuiesc pile. Oricum tu incearca McDonalds, Call center.bafta

| Antoonel explică (pentru Noonee):

Corect. Am sa mai incerc la promoter, iti multumesc!

| Nico9 a răspuns:

Spala masini laughing

| Sandy01 a răspuns:

Buna. tu trebuie sa faci ceea ce iti place insa la varsta ta e greu de gasit ceva.La 15 ani.Hmmmmm chiar ti-as spune dar nu stiu scuze

| tyna23 a răspuns:

laughing mai poti sa te angajezi la mc'c daca esti fata de treaba poti sa incerci!winking