| gingergirl1 a întrebat:

Sall! Stiti expozitia aceea"Human Body"de la Muzeul Antipa?
As vrea sa ma duc, dar am auzit ca decat persoanele peste 15 ani pot intra, iar eu am doar 13 (ma rog fac 14 luna viitoare) Este adevarat? Daca da, cum pot sa intru?laughing

Răspuns Câştigător
| Barbie69 a răspuns:

"Copii (7-18ani)
- marți-vineri: 32 lei/pers.
- sâmbătă-duminică: 38 lei/pers."

De pe site-ul lor, daca zice 7-18 normal ca poti intra.

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu poti sa intri. Oh, si inca o chestie - "decit" nu inlocuieste pe "doar", sa stii.

| valentingb a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu-i corect! Eu cand le atrag atentia ca nu stiu sa scrie/vorbeasca, ma injura! Nu-i corect! laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru valentingb):

I-auzi, bai fan Gelena Somez! Injura-ma!winking

| gingergirl1 explică (pentru KodrutZ):

Ok,am scris gresit!
aaa, si poate vroiai sa scrii decat nu "decit":p

| valentingb a răspuns (pentru gingergirl1):

Ha ha ha ha! laughing
L-ai prins de nas cu astahappy Dar si tu poate voiai sa scrii "voiai", nu "vroiai" laughing)

| valentingb a răspuns (pentru KodrutZ):

Merci Codrut, esti un tovaras de incredere, te sacrifici pentru mine. Cat altruism ...plang! laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru valentingb):

winking
P.S. Nu scriu "â" decit la nume proprii si la Romania si cuvinte derivate. Schimbarea gramaticii s-a facut din prostie, nu din nevoie...

| LeMousiqe a răspuns:

Intri cu părinți!

| AdiZNoni a răspuns:

"Copii (7-18ani)
- marți-vineri: 32 lei/pers.
- sâmbătă-duminică: 38 lei/pers."

De pe site-ul lor, daca zice 7-18 normal ca poti intra. tongue