| Berry_Dells_1996 a întrebat:

Am făcut la școală un gen de extragere ca să luăm de Crăciun cadouri colegilor. Mie mi-a picat cea mai bună prietenă a mea, și am câteva idei, dar vreau să aud și părerea voastră. Doamna noastră dirigintă a spus să nu depășim 25 de lei.
Ce spuneți, mă ajutați și pe mine? :3
Fundiță :*.

Răspuns Câştigător
| VIP3r a răspuns:

Mai, sincer cred ca s-ar potrivi un glob mai ales ca este un cadou de Craciun, cauta unul pictat cu peisaje de iarna sau ceva de genul, iarasi am mai vazut niste globuri hand-made foarte reusite ce costau in jur de 20 lei, se gasesc mai greu..., spor!

1 răspuns:
| Sh4Dow a răspuns:

Paai, fiind cea mai buna prietena a ta tu stii cel mai bine ce trebuie sa'i iei :*. Trebuie sa te orientezi dupa cei place ei big grin. Sper ca am fost de ajutor.>big grin