| Blexi96 a întrebat:

Am de facut un proiect impreuna cu 4 colege si nu avem unde sa il facem. La scoala nu putem deoarece luni trebuie sa il predam (azi fiind vineri). Stiti vreun local/librarie unde ne-ar lasa sa facem asa ceva? Multumesc.

1 răspuns:
| ItIsAlright a răspuns:

DA nu puteti la una din voi acasa? Ce aveti ma? Daca nu, o faci la sala de lectura de la biblioteca, logic. Daca nici asta nu e buna ori face una singura ori prin telefon (convorbire in 5 ). E weekend, nu aveti timp?