| MadHattress a întrebat:

Heii!
Am de facut un proiect la germana si m-am hotarat impreuna cu 2 colege sa facem un film si eu trebuie sa scriu scenariu si haban n-am depre ce sa-l fac.
Idei? big grin
(proiectul poate sa fie despre un film care ne-a impresionat, televizorul in familia ta, emisiunea ta preferata, etc.)

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Alege cea mai vasta tema, despre care poti scrie multe lucruri. As alege Tv-ul in familie. Poti sa scrii ce influente are asupra copiilor, a adultilor, cum erau candva posturile Tv, cum sunt acum, comparatie intre ele, diferente si asemanati, cat a avansat tehnologia, cum ar trebui sa vizionam la Tv etc