| mg112mada a întrebat:

Buna,TPU!
Luni trebuie sa predam si sa prezentam un proiect la geografie, subiectul fiid ales de noi, iar eu cu o colega am ales sa facem despre regiunea Moldovei, cu podis, subcarpati, traditii si obiceiu, port, bucatarie, toate astea fiind puse pe o coala.
Acum, pentru a iesi din tipar, caci asa suntem noi, vrem idei originale, am spus sa ne imbracam in costum popular, dar nu am gasit, iar alte doua colege ne-au furat ideea, iar noua nu prea ne place sa fim ca ceilalti, asa ca vreau niste sugestii despre ceva iesit din comun.
De exemplu, acum cateva luni trebuia sa facem prezentarea unor regiuni muntoase, iar noi am facut un lant muntos, gen vulcan, asa, iar profesoara a fos tare impresionata, restul venind cu prezentarea pe coala.
Va rog,URGENT! Funda+ vot celei mai,, trasnite" idei!

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Prezi este ceva mai avansat decât powerpoint și dacă reusiți să îl faceți în prezi (intră pe prezi.com și loghează-te cu facebook) o să vi se mărească nota și poate prestigiulbig grin

2 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Ați lucrat vreodată în prezi? încercați o să iasă ceva fain:p

| mg112mada explică (pentru Husicel):

Poate parea stupida intrebarea dar ce inseamna in prezi?