| andutzabunutza a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce cadou v-ar placea sa primiti de craciun de la iubita? fara raspunsuri de genul: o noapte sau asa...rog seriozitate

5 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

1. Oke purul adevar e ca in general baietilor nu prea le place chestia asta cu cadourile (chiar aş zice că îi disperă (pe unii)) dar cum voua vă place mneah fie cum vreţi voi.
De ce să nu vă facem pe plac?
Dar dacă aşa se face, sau aşa e la modă, de ce nu?

2.Tu ai fi putut să elimini din start chestia asta "draguţă" cu cadourile de diferite ocazii. Crede-mă nu s-ar fi suparat.happy

3. Dacă cunoşti destul de bine persoana respectivă deja cam ştii ce cadou ar aprecia (dacă nu, nu înţeleg rosul cadoului.De fapt dacă mă gândesc mai bine e chiar un gest frumos să faci cadouri la străini, scuze... iubitului am vrut să zic.)

4.Şi răspunsul la întrebarea ta,"ce cadou v-ar placea sa primiti de craciun de la iubita?", eu, aş prefera ceva util şi simplu : un fular sau o carte bună, tricou, ciocolată (asta aş prefera EU ) probabil că lui nu i-ar place astfel de lucruri de aia zic că trebuie să îl cunoşti un pic!

| CM7YRE a răspuns:

Cel mai sincer raspuns: Nimic, doar sa petreci toata ziua cu persoana iubita.
Daca vrei totusi sa optezi spre cadouri, vezi ce-i place prietenului tau, daca e pasionat de tehnologie, masini sau ceva anume, sau daca te vrea doar pe tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Anul asta imi doresc un ceas

| OnuOnulică a răspuns:

Un ceas, o bratara, o intalnire surpriza happy

| KristenRichardson a răspuns:

Sînt fata.Eu cred că nu ar trebui să te gîndeşti la diferite lucruri cum un ceas sau un lănţişor. Dacă o iubeşti, ai accepta cel mai neînsemnat cadou, căci e de la iubita ta.