| dragan1234 a întrebat:

Ofer funda! Buna,TPU. Am si eu o intrebare. In special pentru baieti. Ce v-ar place sa primiti de la iubita voastra? M-am gandit sa ii fac un cadou, gen coliere cuplu placate cu aur, alte idei? Ce mi-ati oferii? Lasati-mi link-uri sau site-uri de unde pot gasi bijuteriile sau la ceea ce ati gasit.

Răspuns Câştigător
| MirceaDoloma a răspuns:

Buna, eu i-am facut cadou iubitei mele de pe http://www.bijuteriilarosa.ro/. Au si bijuterii pentru barbati. Poti incerca, sper sa te ajute

1 răspuns:
| munteanuionvictor a răspuns:

O carte de citit. Dacă nu vrei carte, trebuie să fie ceva legat de o pasiune de-a lui.