| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cam stupida da ma rog...
Cum sa o convingem pe diriga sa ne duca in excursie?laughing
Ea nu e asa...de asta care organizeaza excursii... ii e frica de orice.de exemplu de raul de masina, etc.Tocmai de asta nu ne duce nicaieri.
Cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, pai in primul rand orice diriginta/diriginte trebuie sa faca 2 exursii pe semestru, spune-i ca este obligata sa faca macar 2 excursii!
BAFTA!

3 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Luati numai note bune fiti cuminti faceti curateniein clasa si apoi rugatio fumos

| BilliOnaire a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema ani trecuti, din pacate noi nu am reusit sa facem o excursie din cauza comportamentului nostru thinking, dar poate diriginta voastra e mai intelegatoare astfel incat sa priceapa ca ar fi foarte bine sa iesiti la o plimbare mai lunga, cei drept, dar tot o plimbare. La munte ar fi o destinatie perfecta, ii spuneti ca vreti sa respirati aer curatlaughing.
smug
oricum succes, daca chiar e faceti un cadou, surpriza cevathinking, sau daca nu vorbiti cu alti profi sa faceti o excursie pentru ca se poate :d

| TeCunosc a răspuns:

Pai roag-o sa vb cu o alta profesoara care sa duca in excursie