| LaMbRiU21 a întrebat:

Am o intrebare care tot framanta as vrea daca stiti voi sa raspundeti sa imi ziceti... Deci stiti ca sau inventat cipurile astea biometrice care se zice ca sunt 666 si vin din Aprilie 2014 eu am acum 11ani (Fara jigniri!) si trebuie sa imi fac buletinul peste 4 ani acolo zice intr-un documentar ca sunt si buletine 666 cum pot sa imi fac un buletin fara cip de ala? VA ROG ajutati-ma NU MAI POT!

Răspuns Câştigător
| BladeMaster861 a răspuns:

Doamne ce paranoic esti! Esti inconjurat de numarul de care te temi! Asigura-te ca faci fapte bune si esti un om bun si iti spun eu ca nu trebuie sa stai cu frica. Nu te teme. De atatea ori sa anuntat apocalipsa si totusi vorbesc cu tine acum.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti paranoic. Atribui numărul "666" unui cataclism supranatural despre care nu cred că ştii mai nimic.

| LaMbRiU21 explică (pentru anonim_4396):

? What? ce ai zis?

| hummmer a răspuns:

Până îţi faci tu buletin, multe se pot schimba. Legi, legiuitori.
Trăieşte-ţi viaţa.

| Rony23 a răspuns:

Stai linistit nu o sa vina nimica, in situatia de fata Romania are alte probleme mai importante de rezolvat, nu chipuri pe buletine

| LaMbRiU21 explică (pentru Rony23):

@Rony23 dar vreau sa stiu cand o sa vina am atataea chestii pe cap si vreau sa nu o mai am terog sa imi spui cand o sa apara Spun acum in gandul meu "dai incolo de toti satanistii prosti care au creat cipurile" happywinking iti dau funda daca imi dai un raspuns care sa ma convinga!

| BladeMaster861 a răspuns (pentru LaMbRiU21):

Eu in locul tau nu m-as lua dupa fiecare documentar de la televizor. Si asta cu satanistii e din gura babelor. Sunt sigur ca e o coincidenta si sunt foarte sigur ca asa fost lasat sa fie. O si ar trebui sa nu mai cumperi nimic de la magazin. Tot ce are cod de bare contine 666.laughing

| LaMbRiU21 explică (pentru BladeMaster861):

Dar convinge-ma cumva!

| LaMbRiU21 explică (pentru BladeMaster861):

BladeMaster861 dar vreau sa iti zic ca din Aprilie vin si ce sa ma fac ca doar se zice ca te TORTUREAZA daca nu iti pui cipul ce sa fac? happy?

| BladeMaster861 a răspuns (pentru LaMbRiU21):

VIN?! Cine sa vina?! In caz ca o sa se intample cu adevarat, sigur o sa fim chemati la medicul de familie sau cv de genu.Si chestia cu tortura mi se pare a fi ceva ce ar spune cineva ca sa sperie copiii.

| LaMbRiU21 explică (pentru BladeMaster861):

Ok! Merci!

| BladeMaster861 a răspuns (pentru LaMbRiU21):

Doamne ce paranoic esti! Esti inconjurat de numarul de care te temi! Asigura-te ca faci fapte bune si esti un om bun si iti spun eu ca nu trebuie sa stai cu frica. Nu te teme. De atatea ori sa anuntat apocalipsa si totusi vorbesc cu tine acum.

| LaMbRiU21 explică:

Multumesc! Blade