| CorinaPopa444 a întrebat:

Buna, TPU! Am o intrebare : De ce majoritatea femeilor vor sa isi arate picioarele atat de mult? Este atractiv pentru barbati? Astept raspuns

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte atractiv, crede-ma, mai atragator sunt sanii, dar si picioarele sau fundul, mai ales sa fie si blonda, niste chimicale se elibereaza in creier care declanseaza placere si penisul intra in erectie

| Lioana a răspuns:

Nu cred că e vorba de o majoritate. Eu vad mai multe femei in pantaloni decât în fuste.

| Samariteanul a răspuns:

Logic ca e atractiv...Tu cand iesi pe strada si vezi un barbat care face sport in pantaloni scurtii iti zic eu ca iti plac si picioarele lui.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

O femeie frumoasa este atractiva (sexi) indiferent ce poarta, dar atunci cand isi mai arata si un pic din forme peste masura, este pentru ca femeilor le place sa fie dorite si admirate?

| valentina2392 a răspuns:

Pentru barbati si "degetul mare" de la picior este atractiv! La un barbat nu cred ca daca-ti vede picioarele il va atrage mai mult, sau, daca nu ti le vede, nu-l atrage. La el e destul sai iti vada formele, ca apoi in mintea lui se petrec mai multe decat ne putem noi inchipui happy Dar treaba cu picioarele goale, cred ca stau mai mult la ideea femeii, nu la barbati! Vor sa arate sexi, sa-si arate formele, sa fie cat mai mult urmarita de priviri!