| CrissMiru a întrebat:

am o intrebare foarte importanta
Imi place mult de un baiat de la mine din clasa.Dar lui ii plac numai fetele care au plus 100 de like's la pozele de pe facebook...
Asa ca am inceput sa imi fac si eu like's la poze in grupuri.Iar acum tot imi zice ca cersesc like's si rade de mine si cred ca le spune si altor fete sad si asta chiar ma supara
Stiu si eu despre el ca si-a facut de cateva ori like's la poze tot in grupuri, dar nu i-am spus nimic si nici nu vreau.
Ce as putea sa fac sa nu creada ca cersesc like's? Sau cum as putea sa il fac sa uite asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala-i prost? Sau vi se scurge ochii dupa el? Nu vedeti ca isi bate joc de voi? Cum adica sa placi o fata numai daca are like-uri? Nu am mai vazut una ca asta pana acuma.Lasa-l naibii si uita-te dupa un baiat care te place asa cum esti.I-auzi la el!

| einenebun23 a răspuns:

laughing) Hai ca mi-ai facut ziua mai buna. Te vei maturiza si cand vei vedea ce ai facut vei rade cu lacrimi.

| cataleya a răspuns:

In primul rand daca lui ii place o fata dupa cate likeuri are pe facebook atunci e un idiot...ma rog.Tu nu trebuie sa ii dai importanta, pur si simplu zi ca nu e treaba lui ce faci tu si nu il mai baga in seama.nu merita