| EuCeaANiumanui a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? sincer nu ma supar!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi pot da cu parerea daca nu te cunosc in persoana.

| alynutza6820 a răspuns:

HEy nu te cunosc dar sper ca nu ai vroe problema...Noi nu putem sa ne spunem parerea despre tine pentru ca nu te cunoastem, insa ce pot spune e ca pari a fi destul de singurahappy fa-ti prieteni si nu te lua dupa gurile relewinkingsper ca te-am ajutat.

| emma_7432 a răspuns:

Imi place poza, cat despre nume cam trist, dar na asta elove struck

| RuXx_9720 a răspuns:

De ce esti trecuta "eu cea nimanui"? Eu cred ca erai suparata cand ti-ai facut contul, cu poza si numele.big grin Suna cam emo.Dar nu cred ca esti emo, cred ca esti putin suparata confused... Sper sa-ti revii >big grin

| Lavvy a răspuns:

Din cate te cunosc, esti cam singura... dar ai un suflet mare. Pari putin emo prin nume si poze, dar... te rog eu din toata inima, SCHIMBA-TE! O sa regreti mai tarziu. Spun asta din propria experienta.