| VanessaVaneeXo a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca POU pe telefon: cum trec la alt nivel?
Am inceput sa ma joc aseara si nu stiu nimic despre acest joc!
Habar nu am cum am trecut la nivelul 3 laughing

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai, pentru a trece nivele trebuie sa te joci cu el. Eu cresc foarte repede cand ii dau de mancare. Trebuie sa il speli, sa ii cumperi haine. Pe scurt trebuie 'sa ai grija de el'. Sper ca te-am ajutat. Succes!

9 răspunsuri:
| PlasticMoon a răspuns:

Pai din cate stiu, trebuie sa te joci cu el, sa-l speli, sa-l hranesti. Nu l-am mai jucat de mult timp dar din cate stiu asa treceam levelul. pup!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Vezi videoclipul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=hPCSDjIPNJ0
O zi bună!

| Vali0n a răspuns:

Pai treuie sai dai de macare sal speli sa te joci cu el poti sai cumperi haine din shop mancare din shop si multe alte chesti eu joc de 1luna si am lvl 46 este un joc foarte tare

| Vali0n a răspuns:

Fuda

| AnoniMMinonA1489 a răspuns:

Il hranesti, ii dai demancare, il pui sa doarma, il speli, ii dai portiuni si ii cumperi din shop ce vrei. Daca apesi pe coltu din dreapta sus unde iti spune nivelul poti sa vezi cat la suta mai ai pana la nivelul urmator si cat la suta este pou-ul tau adult.

| ralucaraly a răspuns:

Dai mult sa manance si joaca-te cu el

| grennstain a răspuns:

Pai te joci pe jocuri i dai de mancare il ingrijesti...si te joci pe el i dai si huger potion

| grennstain a răspuns:

Pai te joci pe jocuri i dai de mancare il ingrijesti...si te joci pe el i dai si hunger potion

| Sabau_Roxana_1995 a răspuns:

E adevarat ca daca strangi 50 de( caca) de la pou primesti inca un pou