| CrazySunshine a întrebat:

Am o problema: As dori sa imi aflu informatiile contului meu de yahoo ( mai precis intrebarile secrete si raspunsurile) daca se poate. Contul e vechi si i stiu doar id-ul si parola. Va rog frumos as dori sa le aflu in caz de ceva!

3 răspunsuri:
| xAlvin a răspuns:

Nu stiu daca se poate rezolva asta.cand ti-ai facut id-ul ai baga unul alternativ si pe acela ti-a venit toate informatiile le mai ai?

| CrazySunshine explică (pentru xAlvin):

E vechi de tot id-ul. Pe atunci nu trebuia nici un mail alternativ

| xAlvin a răspuns (pentru CrazySunshine):

Atuncea nu stiu... mie mi s-a spart pass am aflato repede si iar mi s-a spart si dupa nu am mai putut afla am intrat sa imi recupere pass si imi cerea intrebarea si raspunsul si nu am reusit ..sry. poate stie altcineva