Întrebare recomandată | Transilvanio a întrebat:

Buna TPU
Am o problema cu microfonul atunci cand vorbesc cu prietenii pe skype
Problema a inceput atunci cand intr-o zi prietenii auzeau un bazait destul de tare de la mine
Acum ei nu ma aud aproape deloc si chiar atunci cand ma aud foarte rau
Ce sa fac?
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| carmy286 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa vorbesti cu un specialist.

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca ai testat microfonul si merge, vezi la mufa de la calculator si urmareste circuitele acesteia.

| FrumoasaTa a răspuns:

Intra la setari si testeaza-ti microfonul.

| Transilvanio explică (pentru FrumoasaTa):

L-am testat la echo/sound service si ma auzeam perfect

| FrumoasaTa a răspuns (pentru Transilvanio):

Atunci poate e ceva insasi la microfon.Folosesti microfonul calculatorului sau microfonul de la casti?

| Evitza25 a răspuns:

Eu as zice sa te duci sa iti cumperi alt microfon...