| katherinekath9977 a întrebat:

Am o problema. Deci, acum cateva zile mi-am facut cont pe WattPad si am postat 7 capitole. Problema, este ca sunt foarte scurte. Idei am, as vrea sa pot sa descriu mai mult si cat mai frumos, dar nu stiu cum sa fac asta si nici nu vreau sa ma uit pe internet la expresii, pentru ca nu cred ca e ok...Voi ce credeti? Ar fi mai bine sa renunt sau ce as putea face?

2 răspunsuri:
| alyyalexandra a răspuns:

Acum depinde de tine...in timp iti vei exprima mai bine ideile, acum scrie cum crezi tu ca este mai bine :*

| katherinekath9977 explică (pentru alyyalexandra):

Dar stii vreo metoda prin care as putea sa detaliez mult mai frumos si mai mult? Sau iti trebuie talent pentru asta?