| DeCeMaiContează a întrebat:

Astazi mi-am facut cont pe Wattpad si as vrea si eu cateva idei despre ce as putea sa scriu.Astept cat mai multe pareri! Ofer funda!

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Se cauta originalitatea si categorii precum dragoste si SF.Intai intereseaza-te cam despre ce se vorbeste cel mai des si dupa aceea sa creezi o carte pe o anumita tema. Poti scrie o poveste despre o dragoste nemaintalnita sau despre un nou super erou la SF.Meriti"a doua sansa"

| Viitorulapropiat a răspuns:

Depinde la ce te pricepi. Poti scrie ce vrei. Eu iti recomand sa scriu scrii ceva de dragoste, fiind categoria cea mai vizitată.