| Ioanaasdfghjkl a întrebat:

Buna TPU... Am o problema nasoala in legatura cu un baiat. Deci, el a zis ca ma iubeste si, si eu il iubesc dar nu putem fi impreuna pentru ca prietenul lui cel mai bun si el ma iubeste crying. Si prietenele mele cele mai bune il plac sad, Si nu stim ce sa mai facem ca sa nu afle nimeni. Vorbesc cu el in fiecare seara la telefon gandindu-ne amandoi ce sa facem ca sa nu ne ranim cei mai buni prieteni...
Dau cea mai mare funda celui care stie cum sa rezolvam problema crying((((((

Răspuns Câştigător
| Ralucaaa6 a răspuns:

Pai daca fetele s-au suparat pe voi inseamna ca nu sunt prietene adevarate [zic eu ] trebuie sa te gandesti daca baiatul ala te iubeste cu adevarat si daca merita sa "renunti" la prieteni pentru el.Gasndeste-te bine; se zice ca nu tot ce zboara se mananca asa ca ai grija ce faci si tu trebuie sa fi sigura de baiatul ala, s-ar putea ca daca nu ia alegera corecta sa il pierzi si pe el si prietenele tale

10 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Prietenii vor intelege! In dragoste si razboi chestiile de genu asta sunt permise! (Situatia ta e ceva gen naruto)
Bafta!

| Ralucaaa6 a răspuns:

Pai daca fetele si baiatul ala va sunt prieteni adevarati vor intelegewinking
Si trebuie sa inteleaga, fetele alea poate ii plac doar aspectul fizic dar tu daca il iubesti trebuie sa le spui; nu e bine nici sa le minti dar nici tu nu trebuie sa stai ascunsa cu baiatul ala happy

| Ioanaasdfghjkl explică (pentru Ralucaaa6):

Le-am spus si s-au suparat pe noi sad... Si una din fete stie ca il plac si se tot da la el. SI nu stiu ce sa mai cred ca am vorbit la telefon si a zis ca ma iubeste numai pe mine.

| Ralucaaa6 a răspuns (pentru Ioanaasdfghjkl):

Pai daca fetele s-au suparat pe voi inseamna ca nu sunt prietene adevarate [zic eu ] trebuie sa te gandesti daca baiatul ala te iubeste cu adevarat si daca merita sa "renunti" la prieteni pentru el.Gasndeste-te bine; se zice ca nu tot ce zboara se mananca asa ca ai grija ce faci si tu trebuie sa fi sigura de baiatul ala, s-ar putea ca daca nu ia alegera corecta sa il pierzi si pe el si prietenele tale

| ToxicIubireBBY a răspuns:

Hmmm e putin cam complicat dar daca tu il iubesti intr-adevar pe acel baiat nu trebuie sa renunti la el... Gandeste-te bine si sa nu uiti sa iti asculti inima, prietenii vostri cu siguranta vor intelege pentru ca de aceea va sunt prieteni bafta sper sa faci alegerea corecta. Funda? smugsmugsmug

| Ioanaasdfghjkl explică (pentru ToxicIubireBBY):

Tocmai! Nu inteleggg broken heart crying

| Ralucaaa6 a răspuns (pentru Ioanaasdfghjkl):

Ai incredere in tine si fa ce-ti spune inima. Daca stii sigur ca el te iubeste si prietenele tale nu vor sa inteleaga lasa-le o perioada pana se vor obisnui cu ideea si o sa vezi ca lucrurile se vor aranja happy

| Ioanaasdfghjkl explică (pentru Ralucaaa6):

Mda... Cand eram afara el se juca pe telefon si una dintre prietenele mele [ cea mai tar*a ] a pus capul pe el, si tot statea pe el si chestii. Mai luat toti dracii. Credeam ca o omor acolo, de nervi imi venea sa lacrimez deci nu mai puteam! Chestia e ca baiatul acela daca spune ca ma iubeste, se supara cel mai bun prieten a lui.

| Ralucaaa6 a răspuns (pentru Ioanaasdfghjkl):

Complicata treaba thinking uite, treaba e ca tu trebuie sa ii spui prietenului baiatului care te place ca nu il placi si ca il placi pe prietenul lui, o sa inteleaga si cu timpul o sa accepte situatia pentru ca nu sunt copii de 5-6 ani, si el daca e un prieten adevarat nu o sa ii ceara prietenului tau sa va despartiti happy

| Ioanaasdfghjkl explică (pentru Ralucaaa6):

Prietenul baiatului care imi place ma place de 2 ani si nu vrea sa ma lase in pace! I-am zis lasa-ma, omule! Sunt 2 miliarde de oameni in lume, du-te is cauta alta fata! -.-