| Meu_Fumul_1998 a întrebat:

Am o problema. Iubesc foarte mult un baiat, si el simte ceva ceva pentru mine. Eu sunt din alt oras si in fiecare vara merg acolo la el. Tot timpu cand ma uit la el simt ca avem un viitor impreuna. Suntem prieteni foarte buni am fost si impreuna. Ne mai sarutam, ne mai jucam si chiar ne simtim bine unu langa altu. Ce as putea face sa il atrag mai mult. Ce sa mai vorbesc cu el? Ce sa fac in legatura cu el? Multumesc. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Timpul, intr-un fel sau altul, le rezolva pe toate

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-l sa vina el la tine in oras, nu mai merge tu la el. In acest fel vei intelege si mai bine ce inseamna viitorul vostru comun.

| Meu_Fumul_1998 explică (pentru neutrino):

Dar eu vreau sa fac liceul acolo pentru ca in 2 ani ma mut si nu as vrea sa astept atata si totusi o fac si pentru el.

| MrAndrew a răspuns:

Daca il iubesti atat de mult si vei face liceul cu el, vorbeste cu el la telefon in fiecare zi, vorbiti prin mesaje, cautati un joc sa va jucati impreuna [Incaz ca sunteti pasionati de Gaming], daca ai posibilitatea din cand in cand du-te in oras la el sau spune-i sa vina el la tine, iesiti in oras la o inghetata, un suc, ceva etc. Sper ca te-am ajutat.

| Meu_Fumul_1998 explică (pentru MrAndrew):

Mersi mult happy.Dar e mult mai complicat