| Attack619 a întrebat:

Am si eu o nedumerire: la telefonul samsung SGH-L810V nu merge netul. De exemplu cand vreau sa merg la pagina cu jocuri imi apare Serviciu Indisponibil straight face. Si stiu sigur ca e din cauza telefonului pentru ca abonamentul meu permite si accesarea internetului. Daca puteti cumva sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Depinde ce pachet de internet ai, exista pachete care iti da voie sa intrii pe toate siteurile si pachete care iti da voie sa intrii numai pe cateva siteuri importante; D