| ralww a întrebat:

Am si eu o problema cu sonorul.Merge doar cand bag ceva pe calculator, muzica sau altele dar nu merge cand bag ceva pe internet sad. Sonorul este dat la maxim peste tot si n-am nici o idee de ce nu merge cand bag ceva pe net. Raspuns urgent va rooog! Dau funda celui care imi rezolva problemawinking

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

S-ar putea sa fie problema de driver

4 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Ce windows ai?

| ralww explică (pentru Mihai1810):

Windows xp

| ralww explică (pentru Mihai1810):

Acum am vazut ca merge, da merge doar cand are el chef si nu stiu ce sa-i fac sa mearga mereu.

| ralww explică (pentru Mihai1810):

Nu mai conteaza...ms oricum happy. Merge acum cred ca atunci pe moment a avut ceva da s-a rezolvat de la sine

| Mihai1810 a răspuns (pentru ralww):

S-ar putea sa fie problema de driver