| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema foarte, foarte grava si nu stiu cum o pot rezolva! De ieri nu mai pot vizualiza absolut nicio fotografie din calculator! Ce sa fac crying? Raspuns urgent! Funda + Vot celui mai bun raspuns, vot celorlalti! crying

Răspuns Câştigător
| letmego a răspuns:

Descarca de pe net un program de vizualizat poze...:d

3 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Pai pentru tratarea malariei se folosesc de obicei... Aa, stai. Cand ai zis "problema foarte, foarte grava" te refereai la poze?

Yeah, right straight face

| FreakyFred a răspuns:

Pot? Ah, eu credeam ca chiar sunt nesimtit. Inseamna ca trebuie' sa ridic nivelul neaparat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce nesimtit poti fii phbbbbt! FreakyFred angry