| Ioana_Scumpik_1990 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi curge un fel de cheag de sange din vagin. Mentionez ca nu am inca menstruatie. Zilele trecute m-a durut burta si spatele dara acum nu am nimic.Azi mi-a curs un fel de cheag de sange inchis la culoare si m-am patat pe pantaloni putin. Sa imi vina oare menstruatia? PS:Nu vreau raspunsuri gen: intreb-o e mama ta sau du-te la doctor.

Răspuns Câştigător
| alexalexa2000 a răspuns:

Da.s-ar putea să-ți fii venit menstruația. Dacă ai peste 12 ani cu siguranță ești la perioada pubertății și este normal.

| Ioana_Scumpik_1990 explică (pentru alexalexa2000):

Se intampla ceva daca folosesc ob-uri cu 3 picaturi?

3 răspunsuri:
| DianaDobritoiu a răspuns:

Depinde cati ani ai, daca ai undeva intre 13-15, inseamna ca este vremea pubertatii! Desigur ai putea sa discuti si cu mama ta!

| allynaalllyna a răspuns:

Probabil ca s`ar putea sa iti vina