| TVD a întrebat:

Am un LG KP502 si as vrea sa bag muzica din PC pe el...
Am cablu de date, dar cand bag mufa in telefon la PC nu-mi apare nimic.
Voi cum ati procedat?
Daca merge, va dau fundiita big grin

Răspuns Câştigător
| malynn a răspuns:

Buna! Mai intai, pui cd-ul pe care l-ai primit cu telefonul si instalezi software-ul de pe el, asa vei face ca Windows-ul sa iti recunoasca telefonul, iar apoi vei seta daca vrei sa iti pui muzica(sau orice altceva) printr-un program dat pe cd, sau direct din my computer, ca pe un stick(asta folosesc eu, cel putinbig grin )
mult norocwinking

3 răspunsuri:
| SimpleWay a răspuns:

Pai de obicei trebuie in My Computer sa iti apara un nou hard disk in general e :F. Sper ca am fost de ajutor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati la setari.la conectivitate.mod conexiune.stocare masa.si gatawinking

| maryym a răspuns:

Mie nu imi merge deloclaughing