| mihai9999999999 a întrebat:

Buna TPu.am un Samsung s5230 si mi-am bagat windget si. wgt si.html si cand dau pe html imi intra pe un sit si se reseteaaza telefonul si nu mi se baga si daca dau pe celalalt zice tip fisier nepermis...va rog din suflet ajutati-ma.

1 răspuns:
| Blade82 a răspuns:

Ce gasesti pe internet in afara de site-ul celor de la Samsung sunt doar ceva capcane care te trimit pe tot felul de site-uri. Nu ai ce face decat sa gasesti ceva care intr-adevar este ceea ce se declara a fi. Sau sa iei doar ce gasesti pe site-ul lor oficial.