| mihai9999999999 a întrebat:

Buna TPU.Am un Samsung s5230 si mi-am bagat windget si wgt si.html si cand dau pe html imi intra pe un site si se reseteaza telefonul si nu mi se baga si daca dau pe celalalt zice tip fisier nepermis. Dau funda ajutati-ma!

1 răspuns:
| CristiannaMJ a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, se bloca, intra pe site-uri si dadea tip fisier neacceptat, dar acum imi merge ffff bine pentru ca i-am schimbat cardul de memorie.Deci poate daca schimbi cardul de memorie o sa mearga mai bine