| nopenopenopenoope a întrebat:

am un telefon LgKS360...si nu pot sa primesc nici o melodie...mentionez ca am card de 2GB si memoria telefonului este goala.
Ma puteti ajuta?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| valeeExpress a răspuns:

Probabil merge sa iti trimita numai cei care au acelasi tel ca al tau. cum e si la iphone, funda?puppy dog eyes

| PDI a răspuns:

Poi nu o poti primi prin bluetooth sau nici cum? Daca nu o poti primi prin bluetooth vezi la setari bluetooth si setezi sa salveze in cardul de memorie daca nici asa vezi daca schimbi cardul, daca nici asa nu merge iti este stricat bluetoothul. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| asasin2011 a răspuns:

Ai prea multi oameni in lista de prieteni