| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am un telefon samsung omnia i900 si este in spaniola imi pueti spune cum sa schimb limba fara sa-l duc la specialisti? am gasit limbele s scrie acolo ingles numa ca el ii tot in spaniola

3 răspunsuri:
| ionutz9912 a răspuns:

Pai e simplu dai la setari dar daca e in spaniola cauti o cheie dai acolo si ledai pe toate pe rand pana cand gasesti niste randuri cu limbi din alte tari si dai unde scrie Romania sau le dai pe rand pana gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in menu la"ajustes" dupa care la "telefono" si trebuie sa-ti apara "idioma" de acolo schimbi limba.

| Rony23 a răspuns:

Nu, nu si iar nu, ce pe spaniola tot spaniola ramane, trebuie resoftat, succes