| Beibyyyyyy a întrebat:

Am varsat de vant =varicela cred ca unii dintre voi ati facut. Vreau idei ce pot face in casa gen lucru manual si din astea am foarte multe materiale pentru lucru manual. Ce pot face idei?
aa Fundita cele mai multe idei. Mentionez ca am 9 ani! Multumesc. PaPa

Răspuns Câştigător
| micutzadraguta a răspuns:

Buna Oana asa cred. poti face din materiale textile( adica haine care sunt mici te tine si tot asa ( si eu am 9 ani ) si poti face coifuri cu multa atentie imi pare rau de varsatul de vant. PaPa oana pwwp :*

1 răspuns:
| ReapR a răspuns:

Nu noi suntem expertii.
Apropo si eu am 9 ani.