| KaMy a întrebat:

Am vazut pe net un articol in care scria ca tatal lui miley a declarat ca fiica sa este insarcinatahee hee este edevarat?

10 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

In nici un caz nu e adevarat ca miley e insarcinata

| MusicisMusic a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/......+1713.html uite si linkul unde cred ca ai citit. Uita-te la data! Miley ar fi avut timp sa nasca de 2 ori pana atunci! E o prostie si...nu mai conteaza...

Răspuns utilizator avertizat
| Serendipity17 a răspuns:

Nu este adevarat, deoarece zvonul ala e din 2009, am citit pe bestmusic, daca era din 2009 deja avea copil, deci nu are cumwinking

| WickedBoy a răspuns:

Deci, articolul ala l'am vazut si eu si e de fapt din 27 mai 2009laughingdin cate stiti la oameni sarcina dureaza 9 luni, si astazi suntem in 10 august 2010.Deci,au trecut aproximatic 14 luni si jumatatehappyAsta inseamna ca trebuia sa nasca cum mult timp inainte daca era adevarat.Si oricum, crezi ca nu se afla pana acum?

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

NU!
Iti spun sigur ca vedeta Miley Cyrus nu este insarcinata.
Sunt doar zvonuri!

| Onitzz a răspuns:

Daca ar fi fost intr-adevar insarcinata s-ar fi iscat un scandal monstru.cum se intampla de obicei la celebritati.

Sincer nu cred toate tampeniile.

| Madleneee a răspuns:

Da este adevatrat si iti spun ceva.
ea se drogheaza si a facut 4 avorturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred...