| DontForgetMe a întrebat:

As dori sa stiu daca va ninge de Craciun anul acesta. Pentru mine ca sofer nu e tocmai convenabil avand in vedere ca trebuie sa parcurg 300km pana la parinti, dar nu conteaza daca imi vad copiii fericiti, pentru ca le place zapada si sunt si nascuti intamplator pe 24 decembrie big hug (sunt gemeni). Toata faza e ca chiar ar fi tare sa ninga. Care din voi stie daca da sau nu va rog sa raspundeti... raman dator si, bineinteles... FUNDAtongue. (P. S. Nu cred ca am ales categoria potrivita)

Răspuns Câştigător
| Mickulash a răspuns:

Am intrerupt legatura cu Nostradamus acum 2 zile, era in Haiti, prea beat sa mai fie coerent asa ca nu iti pot spune.
Tipu' tu vrei un raspuns probabil citit in stele? mai este o luna si jumatate(aproximativ) pana de Craciun. Un raspuns concret il poti primi cu maxim 15 zile inainte de Craciun.Atunci o sa stii sigur daca ninge de Craciun. Bafta

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dc nu e convenabil? nu ai cauciucuri de iarna?

| DontForgetMe explică (pentru elasexygagica):

Ba da am, dar nu cred ca iarna e anotimpul cel mai bun pentru condus o distanta asa de mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! de unde esti? casa pot sa ma informez daca va ninge in aceea zona.