| biiiencutz a întrebat:

as vrea sa confectionez ceva, sa pot vinde lucrurile confectionate. dati-mi si mie niste idei va rog frumos

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Heei. Ai putea confectiona diverse bratari,lantisoare,pandative, breloguri, cercei, cutiute pentru bijuterii etc.
Si ai putea sa iti faci o pagina de facebook, si sa pui poze. Si sa ceri ajutorul mai multor pagini sa cresti, sa devi mai cunoscuta.
Te poti inspira de pe paginile de facebook : Julia Bijoux, Bunny's Handmade Accessories, Moniq Bijoux Accesorii etc.(eu pe astea le stiu happy )
Bafta!happy

1 răspuns:
| LarisaDragomir a răspuns:

Bratari(cu nume, in x, candy stripe, flip flop zig zag, etc). Spor la bani!