| PrinceOf a întrebat:

as vrea sa imi dati idei ce sa confectionez pentru a vinde la scoala? In clasa la mine orice copil daca aduce ceva nou iia tabara sa il cumpere de la el...

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
1. Poti face tablouri\lucrari manuale\martisoare QUILLING. Quilling reprezinta arta rularii hartiei si arata cam asa :https://www.google.ro/......ps?/search lua modele de pe internet si de pe blogurile ''Dana's Quilling blog'' sau de pe alt blog -''Inna's Creations''.

2. Poti invata sa impletesti bratari. Se fac din ata ''mouline''( se citeste muline) si se gaseste la mercerie pe diverse bucati. Urmareste acest canal You Tube pentru a invata sa faci cat mai multe modele. http://www.youtube.com/watch?v=3952w7dOgSo. Vei vedea ca ai acolo: Tutorial 1, tutorial 2, tutorial 3, etc.

Sper ca te-am ajutat!

| PrinceOf explică (pentru Konata):

Merci*

| Konata a răspuns (pentru PrinceOf):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| Flory1243 a răspuns:

Buna.Pai poti sa confectionezi martisoare si sa le vinzi.Sau origami pe copii ii incanta cum sunt ele facute.Sau orice altceva numai sa stii tu sa faci.