| Winners10 a întrebat:

As vrea sa incep sa joc la ruleta si nu stiu ce sa fac laughing Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? Multumesc si o seara buna

10 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te duci niciodata pentru binele tau si sa nu te joci la ruleta, sa nu ai incredere in jocuri de noroc pentru ca sint inselatorie curata, toate jocurile sint aranjate cu magneti si cu telecomanda! Mi-a spus cineva care lucreaza acolo si mi-a propus sa nu joc niciodata acolo! De asta multi jucatori isi pierd toti banii si da faliment si raman dator pe viata si ei se sinucid! Vrei asta sa-ti pierzi toti banii, iti spun un pont: nimeni nu a castigat vreodata o suma foarte mare! Inselatorie si hotie la drumul mare! Toat jocurile de noroc ar trebui desfiintate!

| Winners10 explică (pentru untu):

La ruleta online ma refer... pe site, nu la cazino, si acelea online sunt " aranjate "? si aranjate in ce sens? imi poti da un exemplu?

| untu a răspuns (pentru Winners10):

Aaaa,te referi sa incerci sa joci ruleta gratuit? In online, nu stiu daca sint aranjate, dar daca e gratuit si iti ofera banii virtuali, poti sa incerci sa joci! Daca va cere datele bancare pentru banii sa nu le dai!

| Winners10 explică (pentru untu):

Sa joc online da... dar este si pe bani virtuali, si pe bani reali, si eu as vrea pe bani reali sa joc... si astea online sunt aranjate, daca stii cumva? happy ca nu am eu cazino in oras laughing ca e mic orasu, are cateva strazi laughing)

| untu a răspuns (pentru Winners10):

Nici asta pe banii reali folosind cont de la banca sa nu te joci, ca s-ar putea sa fie smecherie la mijloc, poate schimba strategia de joc si te va face sa pierzi mai mult!

| Monika12 a răspuns:

Ruleta? Te referi la jocul ala unde te maimutaresti cu frisca?

| CravataAlbastra a răspuns (pentru Monika12):

Buna asta laughing) laughing)

| Monika12 a răspuns (pentru CravataAlbastra):

big grin

| Winners10 explică (pentru Monika12):

Nu... ma refer la jocul de noroc, cazino, unde trebuie sa parieri pe culoare numar etc) si sa castigi bani laughing

| Monika12 a răspuns (pentru Winners10):

Aaaa big grin ..scuze. De acest gen de joc nu stiu multe date! Imi pare rau...