| AyaStormhold a întrebat:

As vrea sa slabesc niste 3-4 kilograme pentru ca ma consider prea grasuta.Nu vreau sa ma bazez pe dieta care sigur nu merge.Va rog mult sa ma ajutati.Multumesc anticipat :*:*

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poţi slăbi şi fără o dietă strictă numai că trebuie să respecţi altceva. Să ai trei mese pe zi, la ore fixe în fiecare zi să mănânci la aceiaşi oră, indiferent dacă poţi sau nu poţi. Trebuie să eviţi dulciurile şi mâncarea timp fast food. Nu mânca mai târziu de 6, 7 şi încearcă ceva sport, e vara înotul ţi-ar prinde foarte bine. Poţi face câteva abdomene seara. Baftă!

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Fa sport

| Nicoleta a răspuns:

Tu chiar crezi ca poti slabi mancand normal?
Renunta la dulciuri, sucuri, paine, manncaruri grasse si fa sport.
Nu ai cum sa slabesti indopandu-te.

| Sin a răspuns:

Adica vrei sa te indopi cu de toate si sa si slabesti?
Dieta si sport.Sau sport cateva ore bune pe zi, daca nu vrei dieta.