| Mynni3 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va intreb care ar fi cel mai bun profil de liceu pentru o fata si de ce? as vrea sa ma ajutati pentru ca nu ma pot gandi inca la un profil bun. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cel mai bun profil este ala care iti place si pentru care ai si ''chemare''

| deniiiiii a răspuns:

Pai eu sunt la stiinte sociale si este foarte bine, e lejer si dupa asta pot urma orice facultate vreau.acum depinde si de ce iti place tie. pupici