| Mynni3 a întrebat:

as vrea sa stiu ce ore se fac la un liceu cu profil stiinte ale naturii si pe ce se bazeaza acest profil (ex: romana ) si la ce se da teza. DAU FUNDA! :X:X:X:X:X:X:X: VA ROG SA MA AJUTATI!

4 răspunsuri:
| BlueLifeOfficial a răspuns:

La profil de stiinte ale naturii se da teza la romana, mate si mai ai la alegere inca doua din ( biologie, fizica, chimie).
Profilul se bazeaza mai mult pe chimie, fizica, mate chiar daca nu e profil de mate-info, totusi e profil real.
Sper ca te-am ajutat.
Fundita?

| PsyhoWoman a răspuns (pentru BlueLifeOfficial):

Se bazeaza pe chimie si biologie mai mult nu pe mate si fizica straight face ca nu-i mate-info

| Mynni3 explică:

Dar acest profil este greu sau este mai usor profilul filologie?

| BlueLifeOfficial a răspuns (pentru Mynni3):

Nu stiu ce sa zic...nici la filologie nu e usor ca faci latina, romana si engleza multa. Si cred ca dai teza la latina si acolo nu stiu cum te-ai descurca...dar daca tie iti place mai mult acolo.